top of page

      OTWARTE

 24/7

Zgodnie z regulaminem

SALE SZKOLENIOWE
WIRTUALNE BIURO
Oferta
O NAS
icons8-user-groups-50.png

O nas

icons8-user-groups-50.png

Coworking to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy nie chcą ponosić niepotrzebnych wydatków związanych z utrzymaniem, obsługą i prowadzeniem własnego biura jak i również dla osób, które chcą pracować poza domem. Taki sposób pracy pozwala dopasować czas, przestrzeń i koszty do modelu prowadzonego biznesu.

Coworking to dostęp do wyposażonych biur z szybkim internetem, obsługą recepcyjną kuchnią z nieograniczoną ilością kawy i herbaty. Można również tutaj zarejestrować firmę, nadać oraz odebrać korespodencję lub spotkać się z kontrahentem. 

Biura w Gliwicach są dzisiaj zupełnie inne – oferują więcej, mają niekonwencjonalne założenia, są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą na rynek wkroczyć z impetem i wysoko podniesionym czołem.

ColabSPACE Gliwice to 400m2 powierzchni biurowej w systemie COWORKING, sale konferencyjne, szkoleniowe oraz miejsce biznesowych spotkań. W ramach usługi "Wirtualne biuro" pod prestiżowym adresem Zwycięstwa 10 możesz zarejestrować firmę, korzystać z przestrzeni "open space", wynająć biurko czy znaleźć dedykowane dla siebie miejsce pracy na godzinę, dzień, miesiąc bądź rok. 

Szybki internet, dobrze wyposażona kuchnia, nieograniczone ilości kawy i herbaty, dostęp do urządzeń biurowych zapewni komfort pracy. Obsługa recepcyjna odbierze i wyśle paczkę, zarezerwuje salę, powiadomi o nadchodzącej korespondencji. 

Godziny pracy recepcji:

Poniedziałek-Piątek 8:00-18:00

Sobota 8:00-15:00*
*dla osób posiadający karty dostępu

ColabSPACE GLIWICE

Zwycięstwa 10,
44-100 Gliwice
(wejście od ul. Dolnych Wałów)
contact@colabspace.pl

 

Zespół ColabSPACE 

+48 505 015 900

kontakt
Kontakt

Dziękujemy za zgłoszenie!

ColabSPACE znajduje się w SERCU Gliwic:

- w otoczeniu kilkunastu restauracji oraz kawiarni

- w pobliżu 4 hoteli: Qubus, Royal,Silvia Gold i Diament Plaza 

- 350 m od Dworca Kolejowego

- 100 m od Rynku

mapa
bottom of page